Firmamız Casper Bilgisayar ürünlerinin yetkili satıcısı ve yetkili teknik servis hizmetini vermektedir. Tüm Casper Bilgisayar ürünlerini mağazamızda görerek ve deneyerek satın alabilirsiniz.

Firmamız deneyimli satış, eğitim kadrosu ve güçlü teknik alt yapısıyla müşterilerine sorunsuz ve anında destek vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine vazife edinmiştir.

Teknik Servis bölümümüzden her türlü notebook, lazer ve nokta vuruşlu yazıcı onarımı, data kurtarma ve yedekleme hizmetleri, yapısal kablolama ve kamera güvenlik hizmetleri gibi teknik hizmetleri rahatlıkla ve gönül huzuru ile güvenle temin edebilirsiniz.

Biliyoruz ki hayatta en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeylerden biri güvendir. Bunun için Sanal Bilgisayar olarak sizlerin güvenini sarsmamak için kendimizi her gün daha da geliştirmekteyiz. Çünkü yine biliyoruz ki “Başarılar, destek alınan noktanın sağlamlığına bağlıdır.” 

Zamanın ve güvenin ne kadar önemli olduğunu bilen seçkin kurumlar ve kobiler sizleri de en kısa zamanda aramıza bekliyoruz.

 

 

Dursun ARSLAN
Genel Müdür


Markalar

Sanal Bilgisayar; marka bağımsız hizmet vermektedir. Tüm markaların satış ve sonrası hizmetleri verilmektedir.

Sanal Bilgisayar; güvenilirlik ve başarılı olmak denildiğinde akla gelen bilgisayar Sanal Bilgisayarrmasıdır.


Teknoloji - Gelişim

Bilgisayar sektöründe geleceği biçimlendirmek en önemli amacımızdır.

Sanal Bilgisayar hedefi ; en iyi standartlara liderlik etmektir. Bu bakış açısı sadece yüksek standartlar ve uzmanlık için değil, insanlık ve teknoloji arasındaki çizgide yer almak adınadır.


Servis Hizmetleri

Sanal Bilgisayar; bilgisayar teknolojileri üzerine satış, satış öncesi ve sonrası, bakım-onarım hizmetleri, notebook sorunları giderimi üzerine kaliteli hizmeti ile adı ile prestiji amaç edinmiştir

Servisimiz hafta içi 07:30 - 19:00 , hafta sonu 07:30- 13:00 saat aralığında hizmet vermektedir.

Takvim

« Temmuz 2024 »
Pts Sal Car Per Cum Cts Paz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Şuan Sitede

29 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi